У Києві в межах підготовки до літнього сезону планується відкрити 13 пляжів і 17 зон відпочинку біля водних об’єктів без можливості купання. Торік у Києві їх було 11 та 15 відповідно.

Про це повідомили у прес-службі Київради.

Зокрема, у Дніпровському районі функціонуватиме 9 пляжів – “Молодіжний”, “Венеція”, “Передмостна Слобідка”, “Золотий”, “Дитячий”, “Райдуга”, “Тельбін”, “Центральний”, “Веселка” та 4 зони відпочинку – “Довбичка”, “Лісова”, “Русанівська коса”, “Березняки”.

В Оболонському районі буде 2 пляжі – “Вербний”, “Пуща-Водиця” та 5 зон відпочинку – “Верхня”, “Наталка”, “Редьчина”, “Біла”, “Міська”.

У Деснянському районі облаштовано пляж “Чорторий” та зони відпочинку “Троєщина”, “Алмазна”.

У Голосіївському районі діє пляж “Галерний”.

Зони відпочинку відкриються у Дарницькому районі (“Осокорки” і “Сонячна”), Святошинському (“Святошин”), Подільському (“Голуба”, “Синеозерна”) і Солом’янському (“Совська балка”).

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/974075.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/974075-150x150.jpgKiev-TimeКиївКиїв,пляжний сезонУ Києві в межах підготовки до літнього сезону планується відкрити 13 пляжів і 17 зон відпочинку біля водних об’єктів без можливості купання. Торік у Києві їх було 11 та 15 відповідно. Про це повідомили у прес-службі Київради. Зокрема, у Дніпровському районі функціонуватиме 9 пляжів – 'Молодіжний', 'Венеція', 'Передмостна Слобідка', 'Золотий', 'Дитячий', 'Райдуга',...| Київської області та України | Kiev Time