Піротехнічні підрозділи ДСНС України проводять роботи щодо обстеження території міста Києва, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.

Так, 26 квітня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в Дарницькому районі столиці, на вул.Бориспольській, 17 В, було виявлено артилерійський снаряд Д-76 мм у кількості 1 одиниця, а також у Святошинському районі столиці, на вул.В.Стуса, 25, було виявлено ручну гранату РГД-33 у кількості 1 одиниця та 45 патронів 7,62 мм. Всі виявлені боєприпаси часів Другої світової війни.

Групою піротехнічних робіт 1 Спеціального центру швидкого реагування та гуманітарного розмінування виявлені боєприпаси було вилучено та знищено на полігоні.

Всього з початку року на території м.Києва вилучено та знищено 153 вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни.

ГУ ДСНС України у м.Києві попереджає, що при виявленні вибухонебезпечних предметів часів минулих війн слід бути вкрай обережними. Перше, що треба зробити – зателефонувати за номером 101 або 102 та повідомити, де знайдений небезпечний предмет. Далі необхідно обгородити місце його знаходження та не допускати до нього інших людей, особливо дітей. Не чіпати, не пересувати, не стукати по корпусу, не розбирати вибухонебезпечний предмет.

Варто наголосити, що радіус розльоту небезпечних частин розірваного снаряду може досягати кількасот метрів.

Будьте уважні та обережні! Дбайте про своє здоров’я та благополуччя!

Повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у м.Києвіhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/29654-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/29654-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївСуспільствоВибухонебезпечні предмети,ГУ ДСНС,КиївПіротехнічні підрозділи ДСНС України проводять роботи щодо обстеження території міста Києва, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів часів минулих війн. Так, 26 квітня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в Дарницькому районі столиці, на вул.Бориспольській, 17 В, було виявлено артилерійський снаряд Д-76 мм у кількості 1 одиниця,...| Київської області та України | Kiev Time