17 квітня о 13:35 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м.Києві надійшло повідомлення про те, що в озері Берізка, що у Дніпровському районі столиці на поверхні води знаходиться тіло чоловіка.

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у м.Києві.

На місце прибули бійці 16-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Як виявилось, тіло чоловіка знаходиться на поверхні води на відстані 15 метрів від берега. Рятувальники за допомогою надувного човна дістали тіло громадянина та передали правоохоронним органам.

Наразі причинами трагедії займаються правоохоронні органи.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/vodolaz-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/vodolaz-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївКриміналСуспільствоГУ ДСНС,Київ,озеро,тіло17 квітня о 13:35 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м.Києві надійшло повідомлення про те, що в озері Берізка, що у Дніпровському районі столиці на поверхні води знаходиться тіло чоловіка. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у м.Києві. На місце прибули бійці 16-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Як виявилось, тіло чоловіка...| Київської області та України | Kiev Time