Злодій непомітно витягнув із кишені куртки чоловіка гаманець із грішми та банківськими картками.

У ході відпрацювання території дільничний офіцер поліції на вулиці Драйзера помітив підозрілого чоловіка та вирішив прослідкувати за ним.

Іноземець підійшов до чоловіка в кафе та, прикривши своєю курткою руку, непомітно витягнув гаманець. До правопорушника відразу ж підійшов поліцейський та попросив показати кишені. Чоловік відмовився та нічого не пояснив.

На місце події викликали слідчо-оперативну групу для документування події. Правопорушника доставили до управління поліції. Затриманий –  45-річний громадянин іншої держави.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про оголошення правопорушнику підозри та обрання міри запобіжного заходу. Йому загрожує до трьох років позбавлення волі.

Відділ комунікації поліції Києваhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/desnakrad12042018.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/desnakrad12042018-150x150.jpgKiev-TimeКиївКриміналіноземець,Київ,крадіжкаЗлодій непомітно витягнув із кишені куртки чоловіка гаманець із грішми та банківськими картками. У ході відпрацювання території дільничний офіцер поліції на вулиці Драйзера помітив підозрілого чоловіка та вирішив прослідкувати за ним. Іноземець підійшов до чоловіка в кафе та, прикривши своєю курткою руку, непомітно витягнув гаманець. До правопорушника відразу ж підійшов поліцейський...| Київської області та України | Kiev Time