Чт. Тра 23rd, 2024

У Департаменті освіти і науки КМДА повідомляють про страшний випадок, який стався у школі №69 на вул.Донецькій у Солом’янському районі Києва. З посиланням на інформацію Солом’янського районного Управління освіти розповідають: учениця 1 класу під час перерви у їдальні втратила свідомість, коли намагалася купити собі буфетну продукцію.

“Дитина підійшла до прилавка. А в момент оплати покупки дівчинка відступила, сказала “ой!” І втратила свідомість. У цей час в їдальні були учні, вчителі та працівники їдальні. Відразу ж була викликана швидка допомога. Через дві хвилини “швидка” зафіксувала клінічну смерть і викликала реанімаційну бригаду. За п’ять хвилин було проведено реанімаційні заходи і відновлено дихання дитини. Зараз школярка перебуває з батьками в реанімації”, – повідомляють у Департаменті.

Тут призначили спеціальне розслідування нещасного випадку у школі. Причини НП з’ясовуються.

“Все буде з’ясовано в ході розслідування і повідомлено окремо у найкоротші терміни”, – говорять в КМДА.

Нагадаємо, у листопаді 2016 року 12-та річна учениця однієї з гімназій Бердянська була доставлена до реанімаційного відділення Бердянської міської лікарні каретою швидкої допомоги з діагнозом “клінічна смерть”.Related Post