У рамках проекту MetaSUB, учасники якого збирають для аналізу мікробні зразки з метрополітенів різних країн світу, у київському метро розшукали від 10% до 80% бактерій, які раніше не були відомі науці.

Натомість більшість відомих бактерій – близько 80%, живуть на шкірі людини чи в її дихальних шляхах і зазвичай не викликають хвороб.

Майже всі ці бактерії у рамках проекту знайшли в метрополітенах різних країн світу.

Для того, аби відібрати бактерії на аналіз, учасники проекту MetaSUB ватними паличками збирають у метро проби з різних носіїв: стін, лавиць, підлоги, поручнів тощо.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/09/Kyyivske-metro.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/09/Kyyivske-metro-150x150.jpgKievTime-HistoryКиївКиїв,Київський метрополітенУ рамках проекту MetaSUB, учасники якого збирають для аналізу мікробні зразки з метрополітенів різних країн світу, у київському метро розшукали від 10% до 80% бактерій, які раніше не були відомі науці. Натомість більшість відомих бактерій – близько 80%, живуть на шкірі людини чи в її дихальних шляхах і зазвичай не...| Київської області та України | Kiev Time