У Київському зоопарку оселилися мунтжаки або гавкаючі олені. Це вид найменших у світі оленів, схоже саме через це клички у тваринок відповідні. Новоселів звати Мурзік і Мілка.

“Знайомтесь – нові мешканці Київзоо 🙂 Це сім’я мунтжаків, одних з найменших оленів у світі, розміром з песика! Схожість з песиком ці малюки посилюють своїм гавканням та 3-х сантиметровими іклами. Але, це справжні олені! І роги у них справжні. Приходьте подивуватись нашими Мурзіком та Мілкою!”, – запрошують у Київському зоопарку.

Як запевняють зоологи, ці олені характером дуже нагадують собак не лише тим, що “гавкають”, але й своїми звичками – вони завзято захищають свою територію. Чужинців відганяють гучним “гавканням”, а також… кусаються. Ось для чого вони відростили собі ікла.

У природі є 12 видів цього роду, який, між іншим, виник біля 15-35 млн років тому.

Нові мешканці Київзоо

Знайомтесь – нові мешканці Київзоо 🙂 Це сім'я мунтжаків, одних з найменших оленів у світі, розміром з песика! Схожість з песиком ці малюки посилюють своїм гавканням та 3-х сантиметровими іклами. Але, це справжні олені! І роги у них справжні 🦌🦌Приходьте подивуватись нашими Мурзіком та Мілкою!

Gepostet von Київський зоологічний парк загальнодержавного значення am Mittwoch, 27. Juni 2018

Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/U-Kyyivskomu-zooparku-oselylysya-muntzhaky-abo-gavkayuchi-oleni.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/U-Kyyivskomu-zooparku-oselylysya-muntzhaky-abo-gavkayuchi-oleni-150x150.jpgKievTimeКиївПодіїСуспільствозоопарк,оленіУ Київському зоопарку оселилися мунтжаки або гавкаючі олені. Це вид найменших у світі оленів, схоже саме через це клички у тваринок відповідні. Новоселів звати Мурзік і Мілка. 'Знайомтесь - нові мешканці Київзоо 🙂 Це сім'я мунтжаків, одних з найменших оленів у світі, розміром з песика! Схожість з песиком ці малюки...| Київської області та України | Kiev Time