Представники бізнесу разом із німецьким партнером та у співпраці зі столичною владою організували благодійну ініціативу щодо розміщення в ліфтах багатоповерхівок екстрених боксів допомоги.

Усього було зібрано 5000 боксів, які вже найближчим часом зусиллями Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА будуть розміщені в будинках, що найчастіше підпадають під стабілізаційні та екстрені вимкнення світла і де існує найбільший ризик застрягти в підйомниках. Повідомляє КМДА.

До складу кожного боксу входять вологі рушники, сухі серветки, пакети для сміття, печиво, вода, одноразові стаканчики, а також заспокійливе.

Вміст боксів забезпечили корпорація «Біосфера» та школа німецької мови StartDeutsch Schule.

Ініціатори сподіваються, що такі бокси турботи підтримають мешканців міста, які опинилися у ліфтах під час їхньої екстреної зупинки.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2022/12/imgbig-1-768x769-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2022/12/imgbig-1-768x769-1-150x150.jpgadminКиївСуспільствоекстренна допомога,ліфтПредставники бізнесу разом із німецьким партнером та у співпраці зі столичною владою організували благодійну ініціативу щодо розміщення в ліфтах багатоповерхівок екстрених боксів допомоги. Усього було зібрано 5000 боксів, які вже найближчим часом зусиллями Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА будуть розміщені в будинках, що найчастіше підпадають під стабілізаційні та екстрені вимкнення світла...| Київської області та України | Kiev Time