У Подільському районі Києва горів будинок
28 квітня о 17:07 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м.Києві надійшло повідомлення про те, що на вул.Верболозна, у Подільському районі міста горить приватний будинок.
На місце події негайно прибули рятувальники 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Як виявилось, у 1- поверховому будинку в кімнаті виникла пожежа на площі 20 кв.м. Не гаючи часу, рятувальники приступили до гасіння вогню. О 17:46 бійці ліквідували пожежу.
Внаслідок займання згоріло та розібрано 20 кв.м особистих речей, закопчено стіни та стеля.
Загиблих та травмованих немає.
Причина виникнення пожежі наразі з’ясовується.
Про це повідомили у прес-службі ГУ ДСНС України у м.Києві
https://kievtime.com/kiev/u-podilskomu-rajoni-kyyeva-goriv-budynok/https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/top-photo-707x400-4.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/top-photo-707x400-4-150x150.jpgКиївПодільський районСуспільствобудинок,ГУ ДСНС,Київ,пожежа28 квітня о 17:07 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м.Києві надійшло повідомлення про те, що на вул.Верболозна, у Подільському районі міста горить приватний будинок. На місце події негайно прибули рятувальники 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Як виявилось, у 1- поверховому будинку в кімнаті виникла пожежа на площі 20...КиївTimeОлена КиївTime[email protected]EditorНовини Києва

Залишити відповідь