На вулиці Костянтинівській у Подільському районі з’явиться наземний пішохідний перехід. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Симонов.

Таке рішення було прийняте під час виїзної наради з керівництвом Подільської РДА та комунальної корпорації “Київавтодор”.

“Коли підземний перехід незручний – люди масово перебігають над ним. Вулиця Костянтинівська на Подолі – яскравий приклад такого явища. Для того, аби зробити цю ділянку безпечною, доступною та безбар’єрною для всіх груп населення, було прийнято рішення облаштувати наземний пішохідний перехід, який працюватиме спільно із існуючим світлофорним об’єктом на цій вулиці”, – сказав Сергій Симонов.

У Подільському районі з'явиться новий наземний пішохідний перехід

Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/U-Podilskomu-rajoni-zyavytsya-novyj-nazemnyj-pishohidnyj-perehid2.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/U-Podilskomu-rajoni-zyavytsya-novyj-nazemnyj-pishohidnyj-perehid2-150x150.pngKievTimeКиївПодіїПодільський районСуспільствопішохідний перехід,Подільський районНа вулиці Костянтинівській у Подільському районі з'явиться наземний пішохідний перехід. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Симонов. Таке рішення було прийняте під час виїзної наради з керівництвом Подільської РДА та комунальної корпорації 'Київавтодор'. 'Коли підземний перехід незручний – люди масово перебігають над ним....| Київської області та України | Kiev Time