На презентації начальник Головного управління Націполіції у м.Києві Андрій Крищенко зазначив, що відтепер правоохоронці зможуть ефективніше відстежувати криміногенну ситуацію в районі та оперативніше направляти наряди поліції на місця вчинення правопорушень.

На даний час, у рамках програми “Безпечна столиця”, на вулицях Києва та важливих об’єктах встановлено близько 6 тисяч камер відеоспостереження. Зображення з них у реальному часі з різних локацій транслюється на моніторах, встановлених у столичному главку. Відтепер управління поліції у Солом’янському районі стало першим, яке створило у себе аналог Ситуаційного центру Головного управління Національної поліції у м.Києві.

Як розповів начальник Солом’янського управління поліції Павло Василенко, робота такого центру значно скоротить термін реагування поліції на будь-які протиправні дії:

«Приміщення ситуаційної зали облаштовано необхідною сучасною технікою, де співробітники позмінно та у цілодобовому режимі несуть службу. Сьогодні алгоритм дій працівників центру зводиться до кількох хвилин: отримання інформації про подію, передача повідомлення диспетчеру та направлення найближчого наряду на місце».

Зараз у Солом’янському Ситуаційному центрі можна проглядати відео з камер спостереження, встановлених на вулицях всієї столиці, що дозволяє удосконалити координацію дій поліцейських. До районної системи відеонагляду, окрім загальноміського відеотрафіка, приєднали також камери у місцях великого потоку пасажирів: це територія аеропорту “Київ”, центральний залізничний вокзал. Не оминули увагою й територію студентського містечка КПІ імені Ігоря Сікорського та Національного авіаційного університету.

За словами Павла Василенка, на Центральному та Південному залізничному вокзалі зараз встановлено майже 20 камер з функцією, яка дозволяє розпізнавати обличчя людей та державні номерні знаки транспортних засобів. А така інформація допомагає суттєво підвищити оперативне затримання правопорушників та розкриття злочинів.

“Під час масових заходів, у тому числі проведення у Києві фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА, особовий склад ситуаційного центру Солом’янського управління поліції працюватиме у посиленому режимі роботи. Адже головне наше завдання сьогодні – належний рівень публічної безпеки і порядку та недопущення скоєння правопорушень, як з боку так і відносно іноземних громадян”, – підсумував Павло Василенко.

Повідомляє відділ комунікації поліції Києваhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/solomasytuaz240520182-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/solomasytuaz240520182-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївСолом`янський районСуспільствоКиїв,Поліція,програма "Безпечна столиця",Ситуаційний центрНа презентації начальник Головного управління Націполіції у м.Києві Андрій Крищенко зазначив, що відтепер правоохоронці зможуть ефективніше відстежувати криміногенну ситуацію в районі та оперативніше направляти наряди поліції на місця вчинення правопорушень. На даний час, у рамках програми 'Безпечна столиця', на вулицях Києва та важливих об'єктах встановлено близько 6 тисяч камер відеоспостереження....| Київської області та України | Kiev Time