Робітники на території школи на проспекті Голосіївському, 120 В, знайшли артилерійський снаряд часів Другої світової війни.

Подія сталася напередодні, 9 липня. Небезпечну знахідку відкопали під час підготовки місця під шкільний басейн. Тобто учні гуляли на подвір’ї школи, знаходячись поруч з боєприпасом.

На місце подій викликали співробітників Державної служби з надзвичайних подій м. Києва.

Також цього дня рятувальники виявили артилерійський снаряд в урочищі Лиса гора.

Піротехніки вилучили вибухівку та підірвали її на спеціальному полігоні.

Всього з початку року на території міста співробітники ДСНС вилучили та знищили 695 вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни.

ДСНС Києва дало поради, що потрібно робити у випадку, якщо ви знайшли вибухівку. Перш за все потрібно повідомити правоохоронцям та рятувальникам – 101 або 102. Далі потрібно обгородити місце його знаходження та не допускати до нього інших людей, особливо дітей. Не чіпати, не пересувати, не стукати по корпусу, не розбирати вибухонебезпечний предмет.

Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/U-stolychnij-shkoli-znajshly-artylerijskyj-snaryad-chasiv-Drugoyi-svitovoyi-vijny.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/U-stolychnij-shkoli-znajshly-artylerijskyj-snaryad-chasiv-Drugoyi-svitovoyi-vijny-150x150.jpgKievTimeГолосіївський районКиївПроисшествияартилерійський снаряд,Друга світова війнаРобітники на території школи на проспекті Голосіївському, 120 В, знайшли артилерійський снаряд часів Другої світової війни. Подія сталася напередодні, 9 липня. Небезпечну знахідку відкопали під час підготовки місця під шкільний басейн. Тобто учні гуляли на подвір’ї школи, знаходячись поруч з боєприпасом. На місце подій викликали співробітників Державної служби з надзвичайних подій...| Київської області та України | Kiev Time