Сьогодні офіційно було відкрито «Дитячий» пляж у столичному Гідропарку.

Уже другий рік поспіль цей пляж отримує престижну міжнародну екологічну нагороду «Блакитний Прапор». Це означає високі стандарти ведення пляжного господарства Києва за такими критеріями, як екологічність, безпека, освіта, сучасний клінінг.

Як повідомив на сторінці у Фейсбук народний депутат України Дмитро Білоцерковець:

“Перевірки пляжів проходять щорічно. Це перший пляж, над яким підняли прапор в 2018 році. Всього у цьому році «Блакитний Прапор» планується підняти над 7 пляжами столиці. У 2017 блакитний прапор отримали три пляжі Києва. В Україні таку нагороду мають 15 пляжів, але з прісною водою – тільки в Києві. Так само нагадаю, що в цьому році в Києві буде відкрито 13 пляжів.

Ідею дотримуватися стандарту «Блакитного Прапора» наша команда виношувала з 2016 року, саме тоді ми взяли в роботу цей напрямок і вже в 2017 році змогли показати перший результат на 3-х столичних пляжах.”

Над першим пляжем у Києві підняли блакитний прапор

Повідомляє 1 червня Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/5b112fbe22a9d-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/5b112fbe22a9d-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївСуспільство"Блакитний прапор","Дитячий" пляж,Гидропарк,екологічна нагорода,КиївСьогодні офіційно було відкрито «Дитячий» пляж у столичному Гідропарку. Уже другий рік поспіль цей пляж отримує престижну міжнародну екологічну нагороду «Блакитний Прапор». Це означає високі стандарти ведення пляжного господарства Києва за такими критеріями, як екологічність, безпека, освіта, сучасний клінінг. Як повідомив на сторінці у Фейсбук народний депутат України Дмитро Білоцерковець: 'Перевірки пляжів...| Київської області та України | Kiev Time