При появі правоохоронців один зі зловмисників вирішив позбутися доказу та проковтнув обручку потерпілої. Для з’ясування обставин усіх учасників події доставили до районного відділку поліції.

До чергової частини Дніпровського управління поліції надійшов виклик із кафе на проспекті Гагаріна. За словами працівника закладу, допомога поліцейських знадобилась відвідувачці, яку пограбували троє чоловіків.

Як повідомив начальник Дніпровського управління поліції Олександр Кузьмін, на місці правоохоронці поспілкувалися з потерпілою та кривдниками, на яких вказала жінка та свідки події. Поліцейські встановили особи чоловіків та деякі обставини.

«Спочатку чоловіки та жінка відпочивали за різними столиками, а згодом вони познайомилися. У якійсь момент між ними стався конфлікт, який завершився тим, що чоловіки зняли з руки нової знайомої обручку та відмовилися її повертати. Коли дізналися, що про цей інцидент стало відомо поліції, один із учасників конфлікту проковтнув прикрасу. Тож щоби це підтвердити, нам довелося зловмисника відвезти на медичне обстеження», – зазначив начальник управління поліції.

Двох учасників конфлікту затримали за ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вони – місцеві жителі, які раніше не притягувалися до кримінальної відповідальності.

За ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України розпочато досудове розслідування. Затримані дають покази слідчим, які готують клопотання до суду для обрання міри запобіжного заходу.

Повідомляє 16 червня відділ комунікації поліції Києва.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/DSCN3548-1-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/DSCN3548-1-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївКриміналСуспільствограбіж,Київ,ПоліціяПри появі правоохоронців один зі зловмисників вирішив позбутися доказу та проковтнув обручку потерпілої. Для з’ясування обставин усіх учасників події доставили до районного відділку поліції. До чергової частини Дніпровського управління поліції надійшов виклик із кафе на проспекті Гагаріна. За словами працівника закладу, допомога поліцейських знадобилась відвідувачці, яку пограбували троє чоловіків. Як повідомив...| Київської області та України | Kiev Time