У Києві впорядкували знакову зону відпочинку. Мер Києва Віталій Кличко відкрив після капітального ремонту першу чергу парку “Перемога” в Дніпровському районі столиці, повідомили в прес-службі мера.

“Київ – це місто парків. І ми наполегливо працюємо над тим, аби ці парки відповідали світовим стандартам. Були справді сучасними, комфортними та безпечними зонами відпочинку для киян та гостей столиці.”, – сказав Кличко.

“Наприкінці квітня ми інспектували хід робіт у парку “Перемога”, а сьогодні відкриваємо після капітального ремонту першу чергу парку.”, – додав він.

Парк “Перемога” – це найбільша зона відпочинку в Дніпровському районі, розташована у сосновому лісі, площею 65 га. Облаштований він був понад півстоліття тому. Останнє перепланування парку здійснювали 10 років тому.

На сьогодні зробили капітальний ремонт на 7 гектарах паркової зони – від декоративної водойми до вул.Жмаченка. В планах – оновлення 35 га парку. Подальші роботи здійснюватимуть на території парку від декоративної водойми до ЖК «Паркові озера».

У оновленій частині парку прокладені нові доріжки, встановленні лави та урни, облагородженні зелені насадження та облаштовані майданчики для дітей і молоді. Зокрема, сучасний дитячий ігровий комплекс, зона для занять спортом, два багатофункціональних поля для гри в футбол, баскетбол і волейбол. Також є екопарковки з боку вулиці Жмаченка та облаштовано тимчасовий полив.

“Має парк і свою родзинку – японський куточок. Це міні-оаза у японському стилі з квітником та стилізованим містком. Неподалік японського куточку можна побачити  екодиван з газонної трави, який, сподіваюся, стане улюбленою фотозоною для відвідувачів парку.”, – зауважив Кличко.

Масштабні роботи з реконструкції столичних парків тривають з минулого року. Зокрема, у 2017 році було відкрито першу чергу парку “Наталка” на Оболоні. Місяць тому – оновлену зону відпочинку «Володимирська гірка». А минулого тижня –  парк “Відрадний” у Солом’янському районі столиці.

Масштабні капітальні ремонтні роботи наразі тривають у Сирецькому парку, парку «Совки», парку Партизанської слави, на другій черзі парку «Наталка».

Фото прес-служби мера.

Нагадаємо, у столиці з’явиться 10 нових зелених зон.

Джерело Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/5b335f283be22-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/5b335f283be22-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївПодіїСуспільствовідкриття першої черги,Віталій Кличко,Київ,парк ПеремогаУ Києві впорядкували знакову зону відпочинку. Мер Києва Віталій Кличко відкрив після капітального ремонту першу чергу парку 'Перемога' в Дніпровському районі столиці, повідомили в прес-службі мера. 'Київ – це місто парків. І ми наполегливо працюємо над тим, аби ці парки відповідали світовим стандартам. Були справді сучасними, комфортними та безпечними зонами відпочинку для...| Київської області та України | Kiev Time