Ср. Тра 29th, 2024

У столиці на Позняках знімали фантастичний фільм

У столиці на Позняках знімали фантастичний фільм

У столиці проходять зйомки короткометражного фільму «Серце Всесвіту».

Один з епізодів картини знімали 25 червня на Позняках. Місцева «Київська пустеля» стала локацією для роботи над уривком про амазонок. За сюжетом, дівчата-воїни танцюють танець вогню. Сильні і красиві героїні виконували яскраві ритуальні рухи під акомпанемент музики Illaria Ethno. Деякі тримали вогонь прямо в руках, що виглядало особливо ефектно.

https://youtu.be/m5PcDZ8YwXA

Пожежних і «швидкої» на майданчику не було, але їх допомога не знадобилася. По-перше, навіть у випадку пожежі тонни піску навколо допомогли б його загасити, а по-друге, все пройшло без ексцесів, гладко, яскраво і, в буквальному сенсі слова, гаряче. Прем’єра «Серця Всесвіту» очікується у вересні 2018. Режисер Ольга Гдуля каже, що команда націлена на повний метр в майбутньому. Тому не виключено, що герої короткометражки пізніше з’являться і в більш масштабній картині.

https://youtu.be/Hlk7SSqIKBU

Фільм «Серце Всесвіту» – некомерційний проект, який є спільною роботою багатьох фахівців світу кіно. Над створенням картини працюють професійні каскадери, художники по костюмах і гриму, майстри спецефектів. У стрічці знялися співачка Іларія, Тарас Цимбалюк, Слава Красовська, Володимир Ращук, Антоніна Макарчук, В’ячеслав Хостікоєв та інші. Всіх карт творці фільму поки не розкривають. Відомо тільки, що це буде історія про життя перед кінцем світу. Глядачам розкажуть про боротьбу добра і зла і про битву за артефакти, за допомогою яких можна управляти всесвітом. Обіцяють, що буде красиво і помпезно.

«Поки все непогано, крім прийдешнього апокаліпсису», – жартує про сюжет фотограф Вікторія Ломач.

В Киеве на Позняках амазонки станцевали ритуальный танец с огнем В Киеве на Позняках амазонки станцевали ритуальный танец с огнем В Киеве на Позняках амазонки станцевали ритуальный танец с огнем В Киеве на Позняках амазонки станцевали ритуальный танец с огнем В Киеве на Позняках амазонки станцевали ритуальный танец с огнем В Киеве на Позняках амазонки станцевали ритуальный танец с огнем В Киеве на Позняках амазонки станцевали ритуальный танец с огнем В Киеве на Позняках амазонки станцевали ритуальный танец с огнем В Киеве на Позняках амазонки станцевали ритуальный танец с огнем В Киеве на Позняках амазонки станцевали ритуальный танец с огнем В Киеве на Позняках амазонки станцевали ритуальный танец с огнем В Киеве на Позняках амазонки станцевали ритуальный танец с огнем В Киеве на Позняках амазонки станцевали ритуальный танец с огнем

ZIKRelated Post