В акваторії Русанівського каналу повністю завершено весняне встановлення 12 світломузичних фонтанів.

Про це повідомили в КП “Плесо”.

“Підводно-технічні роботи, як і минулого року, виконала водолазна група КП «Плесо» спільно з інженерами компанії, яка обслуговує комплекс. На осінньо-зимовий період фонтани демонтували і перевозили у цех. Там проводилось очищення і технічне обслуговування фонтанного комплексу після експлуатації у 2017 році. Навесні всі фонтани у розібраному вигляді транспортуються у прибережну зону Русанівського каналу, збираються і буксируються спеціальним самохідним плавзасобом до місця встановлення, – пояснюють комунальники.

Для безпеки усе обладнання спроектовано без електричних з’єднань у воді. До того ж, до складу системи входить чимало антивандальних пристроїв.

Зараз триває пусконаладка і синхронізація роботи усіх 12 фонтанів. З 1 травня по 30 вересня 2018 року комплекс працюватиме згідно з затвердженим графіком.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/14352_1-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/14352_1-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївСуспільствографік роботи,Київ,Русанівський канал,фонтаныВ акваторії Русанівського каналу повністю завершено весняне встановлення 12 світломузичних фонтанів. Про це повідомили в КП 'Плесо'. 'Підводно-технічні роботи, як і минулого року, виконала водолазна група КП «Плесо» спільно з інженерами компанії, яка обслуговує комплекс. На осінньо-зимовий період фонтани демонтували і перевозили у цех. Там проводилось очищення і технічне обслуговування фонтанного...| Київської області та України | Kiev Time