Близько 2 тисяч людей зібрались під Верховною Радою України. Активісти обурені, що минулої неділі у центрі столиці проходив марш рівності, під час якого постраждали люди через сутички з поліцією.

Василь Степанюк зазначає, що більшість українців – за традиційну сім’ю:

“Якщо чоловік та чоловік – як вони збираються вчити дітей стосункам? Діти повинні відчувати тепло батьків. Вважаю, що такі люди мають відхилення, і їх потрібно лікувати.”

Руслан Кухарчук, куратор національного руху «Всі разом – за сім’ю!», співорганізатор Всеукраїнського сімейного протесту, наголошує:

“17 червня під час так званого гейпараду були побиті до крові люди, які в мирний спосіб захищали сімейні цінності. Сьогодні приїхали сюди люди від Слов’янська Донецької області до Рівненщини. Такі гейпаради – ганьба. Також ми обурені, що Міністерство освіти України реалізує спроби змінити українські підручники: викреслити звідти слова «тато», «мама», «батьки». Тобто відбувається спроба змінити психотип українських дітей.”

Повідомляє 22 червня Вечірній Київ.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/5b2cac39a3de7-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/5b2cac39a3de7-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївСуспільствоакція,Київ,протестБлизько 2 тисяч людей зібрались під Верховною Радою України. Активісти обурені, що минулої неділі у центрі столиці проходив марш рівності, під час якого постраждали люди через сутички з поліцією. Василь Степанюк зазначає, що більшість українців - за традиційну сім’ю: 'Якщо чоловік та чоловік – як вони збираються вчити дітей стосункам? Діти повинні...| Київської області та України | Kiev Time