Близько 500 працівників поліції та бійців Національної гвардії України підтримують публічну безпеку та порядок у центрі столиці.

Сьогодні, 1 травня, згідно поданих заявок, відбудеться хода від Бесарабської площі до Європейської. У цей час правоохоронці будуть стежити за порядком та оперативно реагувати з метою недопущення конфліктів та будь-яких порушень правопорядку.

“Крім того, на травневі свята додаткові поліцейські наряди патрулюватимуть у паркових зонах, поблизу пляжів, водоймищ, на вокзалах, а також у всіх місцях масового скупчення громадян. Тож працюємо за традиційною схемою охорони громадського порядку”, – зазначив начальник Головного управління Національної поліції у м.Києві Андрій Крищенко.

ОНОВЛЕНО СТАНОМ НА 12:30

У Києві відбулася запланована хода з масовою участю громадян, а тому центр столиці знаходився під посиленим контролем поліції.

Зокрема, з організаторами та учасниками акції проводили роз’яснювальну роботу співробітники відділу превентивної комунікації. Поліція діалогу постійно спілкувалася з громадянами, аби попередити конфлікти. Завдяки злагодженим діям правоохоронців грубих порушень правопорядку не зафіксовано.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києваhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/0105181ogp-707x400.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/0105181ogp-707x400-150x150.jpegКиївTimeКиївСуспільствоКиїв,масові заходи,охорона порядку,ПоліціяБлизько 500 працівників поліції та бійців Національної гвардії України підтримують публічну безпеку та порядок у центрі столиці. Сьогодні, 1 травня, згідно поданих заявок, відбудеться хода від Бесарабської площі до Європейської. У цей час правоохоронці будуть стежити за порядком та оперативно реагувати з метою недопущення конфліктів та будь-яких порушень правопорядку. 'Крім того,...| Київської області та України | Kiev Time