Київ привабливе місце для проживання багатьох видів птахів. Окрім різних видів качок та лебедів, помітили й рідкісних хижаків – орланів-білохвостів. А днями на одному із озер у районі Дарницького вокзалу помітили казарку червоноволу.

Про це повідомили в Українському товаристві охорони птахів.

“Казарку червоноволу зустріли на одній із міських водойм. Імовірно птах залишив якийсь із звіринців, оскільки природна популяція перебуває зараз у місці свого гніздування — на північних півостровах Таймир, Ямал і Гидан. В Україні ці гуси трапляються тільки взимку на узбережжі Чорного моря. Не могли залишити нашу гостю напризволяще, адже птаха мала підрізане одне з крил: доправили казарку в Київський зоопарк.”, – написали в Українському товаристві охорони птахів.

Казарка червоновола (Branta ruficollis) одна з найрідкісніших гусей у світі, які мають “вразливий” природоохоронний статус. В Україні цей вид занесений до Червоної книги.

На зиму популяція переміщується на Чорноморське узбережжя в Румунію, Болгарію та Україну.

Місцеві крижні поспішають привітатися з незнайомкою.

Джерело Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/5b210d7d449c1-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/5b210d7d449c1-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївСуспільствоКазарка червоновола,Київ,рідкісна птахаКиїв привабливе місце для проживання багатьох видів птахів. Окрім різних видів качок та лебедів, помітили й рідкісних хижаків – орланів-білохвостів. А днями на одному із озер у районі Дарницького вокзалу помітили казарку червоноволу. Про це повідомили в Українському товаристві охорони птахів. 'Казарку червоноволу зустріли на одній із міських водойм. Імовірно птах залишив якийсь...| Київської області та України | Kiev Time