Ср. Тра 29th, 2024

У столиці провели змагання з міні-футболу серед поліцейських (фото)

У заході взяли участь команди з представників структурних підрозділів Головного управління Національної поліції у місті Києві. Призерам вручили медалі та дипломи, а командам – кубки.

На базі тренінгового центру працівники відділу професійного навчання провели чемпіонат з міні-футболу серед збірних команд ГУНП у м.Києві. У змаганнях брала участь 21 команда, кожну з якої шляхом жеребкування розподілили на 5 підгруп.

Як розповів начальник відділу професійного навчання Головного управління Сергій Пшеничний, за результатами зіграних матчів півфіналістами змагань стали 4 команди: Деснянське та Оболонське управління поліції, батальйон конвойної служби та збірна команда управління кадрового забезпечення і тренінгового центру.

У першій півфінальній грі зійшлися команди батальйону конвойної служби та Оболонського управління поліції. З рахунком 4:3 перемогла команда «оболонців».

У другому півфіналі зустрілись команди Деснянського управління поліції та збірної команди УКЗ та тренінгового центру. За основний час матчу визначили переможця: команду Деснянських правоохоронців.

У грі за 3 місце команди також показали безкомпромісну гру. З рахунком 7:4 здобула перемогу збірна команда управління кадрового забезпечення і тренінгового центру.

Переможець чемпіонату визначався у фінальній грі, в якій зустрілися команди Оболонського та Деснянського управлінь поліції. З рахунком 3:2 перемогу виборола команда оболонських поліцейських. Друге місце посіла збірна Деснянського управління поліції, а третє – співробітники управління кадрового забезпечення і тренінгового центру.

«За особистими заліками кращим голкіпером став Роман Коваль, а кращим бомбардиром – Дмитро Козій. Призерам урочисто вручили медалі та дипломи, а командам – кубки.», – додав Сергій Пшеничний.

Повідомляє 27 червня відділ комунікації поліції Києва.Related Post