У Святошинському районі столиці внаслідок падіння з вікна загинув 4-річний хлопчик. Трагедія сталася вчора, 29 травня, на вулиці Гната Юри.

Дитина забралася на підвіконня, оперлася на москітну сітку та впала з 12-го поверху. Отримані травми виявилися несумісними із життям.

Коли правоохоронці отримали це повідомлення, на місце виклику відразу прибули автопатрулі, слідчо-оперативні групи районного та Головного управлінь поліції, медики.

«Співробітники поліції встановили, що хлопчик виховувався в нормальній, багатодітній родині. На момент трагедії його мати у сусідній кімнаті вдягала інших дітей. Лікарі на місці інциденту констатували смерть дитини. Поліція кваліфікує подію, як нещасний випадок», — розповіла начальник відділу ювенальної превенції ГУНП у м.Києві Оксана Поплавська.

Правоохоронці звертаються до батьків та рідних з проханням уважно слідкувати за своїми дітьми!

Щоби уникнути небезпеки, поліцейські радять дотримуватися елементарних правил, які дозволять врятувати дітям життя та здоров’я: не залишайте малечу у кімнатах із відчиненими вікнами, балконом, навіть, якщо виходите ненадовго, встановіть фіксатори, які не дозволять відкрити вікно або решітки, не розміщуйте біля вікна будь-які предмети і меблі інтер’єру, за допомогою яких дитина змогла б залізти на підвіконня.

Поліція Києваhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/1360495601-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/1360495601-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївСвятошинський районСуспільстводитина,загибель дитини,Київ,Нещасний випадок,падіння з вікна,ПоліціяУ Святошинському районі столиці внаслідок падіння з вікна загинув 4-річний хлопчик. Трагедія сталася вчора, 29 травня, на вулиці Гната Юри. Дитина забралася на підвіконня, оперлася на москітну сітку та впала з 12-го поверху. Отримані травми виявилися несумісними із життям. Коли правоохоронці отримали це повідомлення, на місце виклику відразу прибули автопатрулі, слідчо-оперативні групи...| Київської області та України | Kiev Time