У Києві вчора, 31 березня, на відкритті фестивалю «Французька весна» з даху будинку впала дівчина-руфер.

Про це повідомляє «Інформатор».

Зазначається, що близько 60 осіб вирішили поспостерігати за відкриттям фестивалю з висоти пташиного польоту. Руфери залізли на дах будинку №18 на вулиці Володимирській.

Спочатку вони залізли на сусідній будинок. Але мешканцям це не сподобалося і вони викликали поліцію. Правоохоронці спробували прогнати екстрималів, але компанія перемістилася на іншу локацію.

На даху була скляна ділянка, на яку наступила дівчина і провалилася. Вона пролетіла кілька поверхів, після чого приземлилася на сходи. Її забрала швидка допомога.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/padeniye-2.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/padeniye-2-150x150.jpgadminКиївКультураПодіїУ Києві вчора, 31 березня, на відкритті фестивалю «Французька весна» з даху будинку впала дівчина-руфер. Про це повідомляє «Інформатор». Зазначається, що близько 60 осіб вирішили поспостерігати за відкриттям фестивалю з висоти пташиного польоту. Руфери залізли на дах будинку №18 на вулиці Володимирській. Спочатку вони залізли на сусідній будинок. Але мешканцям це не сподобалося...| Київської області та України | Kiev Time