У центрі Києва на вулиці Цитадельній невідомі розстріляли джип бізнесмена Вадима Бермана, який постачає паливо-мастильні матеріали Нацполіції та Держуправлінню справами.

Про це з посилання на власні джерела у правоохоронних органах пише “Страна.ua”, передає ТСН.

“Сьогодні о 10 годині ранку на вулиці Цитадельній, 5/9 в Києві, біля власного будинку столичний бізнесмен Вадим Берман виявив свій автомобіль Infiniti, прострелений кулями від невідомої зброї”, – повідомляє видання.

За попередньою версією, розстріл машини Бермана є попередженням від конкурентів на бензиновому ринку.

Наразі поліція оглядає місце події і розшукує свідків. Окрім цього, встановлюються мотиви стрілянини.

Зазначимо, Берман очолює фірму “ТД Весма”, яка регулярно виграє тендери на постачання паливо-мастильних матеріалів Нацполіції та Держуправлінню справами. Зокрема, за даними “Вісника держзакупівель” і системи Рrozorro, від 2008 року ТОВ “ТД Весма” виграло тендерів на понад 15,5 млн.грн.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/24122424_ak_large-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/24122424_ak_large-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївКриміналавто,Київ,обстріл,ПоліціяУ центрі Києва на вулиці Цитадельній невідомі розстріляли джип бізнесмена Вадима Бермана, який постачає паливо-мастильні матеріали Нацполіції та Держуправлінню справами. Про це з посилання на власні джерела у правоохоронних органах пише 'Страна.ua', передає ТСН. 'Сьогодні о 10 годині ранку на вулиці Цитадельній, 5/9 в Києві, біля власного будинку столичний бізнесмен Вадим...| Київської області та України | Kiev Time