У центрі столиці відбувся «Марафон без метушні» з нагоди Міжнародного дня йоги.

На головній вулиці міста Посол Індії в Україні Манодж Кумар Бхарті провів відкритий урок йоги. Перед цим присутнім показали запис звернення Високоповажного Прем’єр-Міністра Індії, пана Нарендра Моді.

“Йога є одним із найцінніших дарів давніх індійських мудреців для людства, – зазначив пан Нарендра Моді. – Але йога – це не просто набір вправ, який підтримує тіло. Йога – це стан рівноваги і спокою. Вона створює єдність між розумом, тілом і інтелектом. Я щасливий, що популярність йоги зростає у всьому світі.”

Трохи індійських танців вам у стрічку☺️Щоб не замерзати – танцюйте!

Gepostet von Вечірній Київ am Samstag, 23. Juni 2018

Організатори йога-флешмобу планували встановити рекорд, проте цьому завадила погода. Дощ і пониження температури повітря розлякали потенційних йогів і на Хрещатику залишилися найстійкіші. За різними підрахунками, на відкритий урок із йоги завітало від 500 до 700 людей. Точні дані оприлюднять згодом.

Крім цього, на сцені для присутніх виступив народний театр індійського класичного танцю «Накшатра».

У центрі столиці пройшов йога-марафон У центрі столиці пройшов йога-марафон У центрі столиці пройшов йога-марафон У центрі столиці пройшов йога-марафон У центрі столиці пройшов йога-марафон У центрі столиці пройшов йога-марафон У центрі столиці пройшов йога-марафон

Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/U-tsentri-stolytsi-projshov-joga-marafon1-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/U-tsentri-stolytsi-projshov-joga-marafon1-1-150x150.jpgKievTimeКиївПодіїСуспільствойога-марафон,КиївУ центрі столиці відбувся «Марафон без метушні» з нагоди Міжнародного дня йоги. На головній вулиці міста Посол Індії в Україні Манодж Кумар Бхарті провів відкритий урок йоги. Перед цим присутнім показали запис звернення Високоповажного Прем’єр-Міністра Індії, пана Нарендра Моді. 'Йога є одним із найцінніших дарів давніх індійських мудреців для людства, –...| Київської області та України | Kiev Time