12 червня о 20:25 до столичної Служби порятунку 101 надійшла інформація про те, що в Дніпровському районі столиці у Венеціанській затоці річки Дніпра знаходиться тіло людини. Повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у м. Києві.

На місце події було направлено водолазів Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у м. Києві. Як виявилось, тіло чоловіка 1995 року народження знаходилось на відстані 15 м від берега та на глибині 5 м. Рятувальники за допомогою водолазного спорядження дістали тіло чоловіка та передали його правоохоронним органам.

Причини трагедії встановлюють правоохоронні органи.

Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/U-Venetsianskij-zatotsi-richky-Dnipra-ryatuvalnyky-distaly-tilo-cholovika.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/U-Venetsianskij-zatotsi-richky-Dnipra-ryatuvalnyky-distaly-tilo-cholovika-150x150.jpgKievTimeКиївПодіїСуспільствоДніпро,тіло чоловіка12 червня о 20:25 до столичної Служби порятунку 101 надійшла інформація про те, що в Дніпровському районі столиці у Венеціанській затоці річки Дніпра знаходиться тіло людини. Повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у м. Києві. На місце події було направлено водолазів Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у м. Києві....| Київської області та України | Kiev Time