Нещасні випадки сталися на залізничних шляхах у Дарницькому районі. Чоловік від отриманих травм помер, а підліток із опіками тіла перебуває у реанімації.

Вчора близько 20:30 столичні правоохоронці отримали інформацію, що група підлітків знаходилася на даху електропотяга: одного з них уразило струмом. Прибувши на залізничну станцію “Дарниця”, поліцейські встановили, що юнаки розважалися, бігаючи на даху електрички. У результаті 13-річний хлопець внаслідок ураження струмом отримав високовольтну електротравму та опіки тіла. Постраждалого терміново направили до опікового відділення місцевої лікарні. На даний час медики надають йому всю необхідну допомогу.

Ще одне повідомлення надійшло близько 3-ї години ночі: під час руху поїзда вдарило струмом людину, яка перебувала на даху. На місці події правоохоронці виявили труп 27-річного чоловіка.

Обидві події належним чином зареєстровані в Журналі єдиного обліку заяв та повідомлень Дарницького управління поліції. На батьків друзів потерпілого складено адміністративні протоколи за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).

Столичні правоохоронці звертаються до всіх, а особливо до батьків неповнолітніх “екстремалів”: будьте обережними, дотримуйтеся заходів особистої безпеки і постійно проводьте з дітьми профілактичні бесіди та розповідайте їм про трагічні наслідки таких розваг.

Повідомляє 11 червня відділ комунікації поліції Києва.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/new-30299-2015-07-09-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/new-30299-2015-07-09-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївСуспільствоКиїв,Поліція,постраждалі,ураження електричним струмомНещасні випадки сталися на залізничних шляхах у Дарницькому районі. Чоловік від отриманих травм помер, а підліток із опіками тіла перебуває у реанімації. Вчора близько 20:30 столичні правоохоронці отримали інформацію, що група підлітків знаходилася на даху електропотяга: одного з них уразило струмом. Прибувши на залізничну станцію 'Дарниця', поліцейські встановили, що юнаки...| Київської області та України | Kiev Time