305 тисяч заявок на отримання біометричних паспортів було оформлено після того, як Україна отримала безвізовий режим з країнами ЄС.

З початку 2017 року понад 400 тисяч киян отримали біометричні паспорти. При цьому, більшу частину заявок на оформлення закордонних паспортів, а саме – 305 тисяч – було подано з моменту отримання Україною безвізового режиму з ЄС в травні поточного року. Такі цифри називає видання 44.ua. із посиланням на дані Державної міграційної служби столиці.

“З 1 січня по 1 грудня 2017 року було подано більше 410 тис. заявок на оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон”, – повідомили в Держміграційної службі.

В Держміграційній службі зазначають, що в кожному районі Києва було подано майже однакову кількість заяв, на даний же момент спостерігається зменшення черг за біометричними паспортами.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/biometrychnyj-pasport-tsiny.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/biometrychnyj-pasport-tsiny-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствобезвізовий режим,біометричний паспорт,Державна міграційна служба305 тисяч заявок на отримання біометричних паспортів було оформлено після того, як Україна отримала безвізовий режим з країнами ЄС. З початку 2017 року понад 400 тисяч киян отримали біометричні паспорти. При цьому, більшу частину заявок на оформлення закордонних паспортів, а саме - 305 тисяч - було подано з моменту отримання...| Київської області та України | Kiev Time