Через аварію на каналізаційному колекторі в Дарницькому районі довелось призупинити рух трамваю №8.

На Ново-Дарницькому каналізаційному колекторі тривають ремонтні роботи, спрямовані на ліквідацію масштабної аварії, яка сталася тут в середині грудня 2017 року. Як повідомляє прес-служба ПрАТ АК “Київводоканал”, роботи проводяться в складних умовах через велику кількість підземних комунікацій – високовольтних електричних кабелів, телефонної каналізації, газу та інших.

Наразі в ході підготовчих робіт для влаштування шурфа в місці пошкодження просвердлено 15 бурових свердловин для встановлення металевого кріплення, зважаючи на глибину залягання труби, облаштовується шурф з метало-дерев’яним кріпленням. На ліквідацію аварії залучено підрядника ПрАТ “Метробуд”.

Трамвайні колії на місці аварії демонтовано, тимчасово призупинено рух трамваю № 8, замість якого від вул. Славгородської до станції метро “Позняки” курсує рейсовий автобус.

Нагадаємо, 15 грудня внаслідок аварії на Новодарницькому каналізаційному колекторі під трамвайними коліями утворилося провалля глибиною 3,5 метрів. https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/1024x768_1514967506.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/1024x768_1514967506-150x150.jpgYuliyaДарницький районКиївСуспільствоПрАТ “Київводоканал”Через аварію на каналізаційному колекторі в Дарницькому районі довелось призупинити рух трамваю №8. На Ново-Дарницькому каналізаційному колекторі тривають ремонтні роботи, спрямовані на ліквідацію масштабної аварії, яка сталася тут в середині грудня 2017 року. Як повідомляє прес-служба ПрАТ АК 'Київводоканал', роботи проводяться в складних умовах через велику кількість підземних комунікацій - високовольтних...| Київської області та України | Kiev Time