Уже за тиждень в Голосіївському районі на вулиці Саперно-Слобідській, 25 запрацює ще одна станція із переробки сміття.

Про це повідомляє КиївTV з посиланням на прес-службу громадського проекту «Україна без сміття».

Це буде вже третя станція з переробки у рамках проекту «Україна без сміття». Водночас, вона стане першою станцією повного циклу, на якій вся вторсировина буде проходити глибоке сортування, відвантажуватися переробними підприємствами і далі застосовуватися для виробництва.

На станції облаштують 40 контейнерів для різних видів упаковки і тари, виготовлених з пластика, скла, паперу і металів.

Також на станцію можна буде здати відпрацьовані батарейки, а в спеціальних баках залишити одяг і взуття, які ще придатні для використання.

Станція працюватиме із 19 червня в будні, крім понеділка, із 14:00 до 20:00 години та у вихідні з 10:00 до 14.00.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/V-Golosiyivskomu-rajoni-zapratsyuye-shhe-odna-stantsiya-iz-pererobky-smittya.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/V-Golosiyivskomu-rajoni-zapratsyuye-shhe-odna-stantsiya-iz-pererobky-smittya-150x150.jpgKiev-TimeКиївСуспільствоКиїв,сміття,станція з переробки сміттяУже за тиждень в Голосіївському районі на вулиці Саперно-Слобідській, 25 запрацює ще одна станція із переробки сміття. Про це повідомляє КиївTV з посиланням на прес-службу громадського проекту «Україна без сміття». Це буде вже третя станція з переробки у рамках проекту «Україна без сміття». Водночас, вона стане першою станцією повного циклу, на...| Київської області та України | Kiev Time