У Києві на території одного з підприємств загорівся автобус.

Як повідомили в ГС НС у столиці, 30 квітня о 01:27 рятувальникам надійшло повідомлення про те, що в Голосіївському районі на вул. Промисловій в автобусі виникла пожежа.

Рятувальники встановили, що загоряння виникло на території одного зі столичних підприємств в автобусі “Богдан”. В 1:49 пожежа була ліквідована.

В результаті займання автобус згорів повністю. На щастя, ніхто не постраждав. Причина загоряння встановлюється правоохоронними органами.

“Новини Києва”https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/V-Golosiyivskomu-rajoni-vnochi-dotla-zgoriv-avtobus-Bogdan.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/V-Golosiyivskomu-rajoni-vnochi-dotla-zgoriv-avtobus-Bogdan-150x150.jpgKievTimeГолосіївський районКиївПодіїавтобус Богдан,Голосіївський район,пожежаУ Києві на території одного з підприємств загорівся автобус. Як повідомили в ГС НС у столиці, 30 квітня о 01:27 рятувальникам надійшло повідомлення про те, що в Голосіївському районі на вул. Промисловій в автобусі виникла пожежа. Рятувальники встановили, що загоряння виникло на території одного зі столичних підприємств в автобусі 'Богдан'. В...| Київської області та України | Kiev Time