На першому місці серед найпопулярніших заходів енергозбереження в Києві опинилася реконструкція тепломереж. Друге поділили між собою утеплення фасадів та заміна вікон.

Найбільшим попитом у рамках міської програми співфінансування заходів із енергозбереження “70/30”, що діє в Києві, користуються ремонт та модернізація інженерних систем у житлових будинках. На другому місці – заміна вікон і дверей, а також утеплення фасадів. Про це повідомив радник заступника голови КМДА Петра Пантелеєва та куратор програми “70/30” Олексій Тихонов.

За словами Олексія Тихонова, загалом роботи за програмою “70/30” зараз виконуються в 130 будинках Києва, при цьому найбільша кількість заявок стосується саме ремонту і реконструкції інженерних систем у будинках. Втім, значна кількість робіт виконується і щодо заміни вікон та дверей та утеплення фасадів. Практично за всіма об’єктами роботи наближаються до завершення.

“Ми сподіваємося, що в наступному році обсяги фінансування на програми співфінансування зростуть, і ми зможемо збільшити еількість учасників програми до 200-250 житлових будинків. Окрім того, зусиллями Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА проводяться навчання голів ОСББ та ЖБК, яких вчать правильно замовляти роботи та проводити енергоаудит”,  – розповів Олексій Тихонов.

Нагадаємо,  “70/30” – це конкурсна програма співфінансування енергоефективності в житлових будинках ОСББ та ЖБК на умовах 70% оплати з міського бюджета, 30% оплати за рахунок ОСББ/ЖБК.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/EE-Baner_vel.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/EE-Baner_vel-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільство"70/30",енергоефективність,ЖБК,КМДА,ОСББНа першому місці серед найпопулярніших заходів енергозбереження в Києві опинилася реконструкція тепломереж. Друге поділили між собою утеплення фасадів та заміна вікон. Найбільшим попитом у рамках міської програми співфінансування заходів із енергозбереження '70/30', що діє в Києві, користуються ремонт та модернізація інженерних систем у житлових будинках. На другому місці – заміна...| Київської області та України | Kiev Time