Вчора, о 21:30, на Вишгородській, 33, неподалік від McDonald’s, чоловік напав на жінку, яка прогулювалася з дитиною. Повідомляє Киев Оперативный.

Напав не просто так, а для того, щоб забрати кошти (500 гривень). Жінка віддала кошти лише тоді, коли чоловік почав її бити.

Через 15 хвилин злодія було затримано нарядом патрульної поліції. А потерпілу, із попередніми діагнозами ЗЧМТ, ЗТКГ та перелом ребер, госпіталізували до лікарні.

«Вечірній Київ»https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/U-Kyyevi-cholovik-zarady-500-gryven-zhorstoko-pobyv-zhinku-z-dytynoyu.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/U-Kyyevi-cholovik-zarady-500-gryven-zhorstoko-pobyv-zhinku-z-dytynoyu-150x150.jpegKiev_TimeКиївКриміналСуспільствоженщина,сломал ребра,черепно-мозговая травмаВчора, о 21:30, на Вишгородській, 33, неподалік від McDonald’s, чоловік напав на жінку, яка прогулювалася з дитиною. Повідомляє Киев Оперативный. Напав не просто так, а для того, щоб забрати кошти (500 гривень). Жінка віддала кошти лише тоді, коли чоловік почав її бити. Через 15 хвилин злодія було затримано нарядом патрульної поліції....| Київської області та України | Kiev Time