У Києво-Святошинському районі рятувальники провели демеркуризацію ртуті

14 травня о 12:59 до оперативно-диспетчерської служби Києво-Святошинського району надійшло повідомлення про те, що в житловому будинку розбито побутовий термометр в с.Тарасівка на вулиці Ватутіна.

На місце виклику було направлено одне відділення 51-го Державного пожежно-рятувального поста м.Боярка.

На місці було встановлено, що у житловій кімнаті було розбито побутовий термометир. Рятувальниками було проведено демеркуризацію, після чого ртуть було передано до органів виконавчої влади для подальшої утилізації.

vi21ber_image.jpg

Повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у Київській області.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/vi21ber_image-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/vi21ber_image-707x400-150x150.jpgKiev_TimeКиївСвятошинський районКиев,ртутьУ Києво-Святошинському районі рятувальники провели демеркуризацію ртуті 14 травня о 12:59 до оперативно-диспетчерської служби Києво-Святошинського району надійшло повідомлення про те, що в житловому будинку розбито побутовий термометр в с.Тарасівка на вулиці Ватутіна. На місце виклику було направлено одне відділення 51-го Державного пожежно-рятувального поста м.Боярка. На місці було встановлено, що у житловій кімнаті було розбито побутовий...| Київської області та України | Kiev Time