В Оболонському районі Києва реконструюватимуть вулицю Сім’ї Кульженко (колишня назва – Петра Дегтяренка) – в КМДА вже затвердили робочий проект і планують витратити на роботи  140,9 мільйонів гривень.

 

На вулиці Сім’ї Кульженко більше 12 років перекрито проїзд з вулиці Лугової до Полярної. Автомобілям доводиться об’їжджати її по вулиці Бережанській або по вулиці Богатирській. Проте за останні 7 років в цьому районі споруджено кілька житлових кварталів, через що населення масиву, а відповідно – і кількість транспорту – збільшилася у півтора рази. Таким чином, потреба зробити новий проїзд і відкрити вулицю Сім’ї Кульженко для повноцінного користування стала нагальною.

В КМДА вважають, що реконструкція проїжджої частини дозволить розвантажити транспортну мережу Оболонського району, в тому числі і площу Шевченка.

“Проектом передбачається перебудова існуючих та влаштування нових зливоприймачів, реконструкція існуючих колодязів і камер міських підземних комунікацій, влаштування зовнішнього освітлення, висадку 605 дерев”, – повідомили у КМДА.

Очікується, що реконструкція вулиці триватиме 19 місяців.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/81_big.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/81_big-150x150.jpgYuliyaКиївОболонський районвулицю Сім'ї Кульженко,Киев Оболонь,КМДА,реконструкціяВ Оболонському районі Києва реконструюватимуть вулицю Сім'ї Кульженко (колишня назва - Петра Дегтяренка) - в КМДА вже затвердили робочий проект і планують витратити на роботи  140,9 мільйонів гривень.   На вулиці Сім'ї Кульженко більше 12 років перекрито проїзд з вулиці Лугової до Полярної. Автомобілям доводиться об'їжджати її по вулиці Бережанській або по...| Київської області та України | Kiev Time