Зранку під час патрулювання території по проспекту Відрадний, 97, наряд патрульної поліції помітив густий дим, який виходив із МАФа «Чай. Кава».

Про це повідомляє сьогодні, 29 травня, Київ Оперативний

“Хлопці одразу викликали на місце бійців пожежної охорони ДСНС, які з легкістю впоралися із поставленою задачею, повідомивши, що схоже на те, що була несправність електропроводки.
По суті, на цьому можно було б завершити історію, якби не чоловіки які ходили поряд. Хто вони такі? Це виявилися охоронці сусідніх об’єктів, яким абсолютно байдуже. Вони були дуже злими, що їх розбудили і витягли на вулицю. А коли перепитали чи не бачили, що біля них щось димить, вони відповіли: «Ну, воно давно диміло потроху, але то ж не наше»…”, – йдеться у повідомленні.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/pid-chas-patrulyuvannya-terytoriyi-po-prospektu-Vidradnyj-97-naryad-patrulnoyi-politsiyi-pomityv-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/pid-chas-patrulyuvannya-terytoriyi-po-prospektu-Vidradnyj-97-naryad-patrulnoyi-politsiyi-pomityv-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївСуспільствоГУ ДСНС,Київ,МАФ,пожежа,ПоліціяЗранку під час патрулювання території по проспекту Відрадний, 97, наряд патрульної поліції помітив густий дим, який виходив із МАФа «Чай. Кава». Про це повідомляє сьогодні, 29 травня, Київ Оперативний 'Хлопці одразу викликали на місце бійців пожежної охорони ДСНС, які з легкістю впоралися із поставленою задачею, повідомивши, що схоже на те, що була...| Київської області та України | Kiev Time