Лідером за кількістю несанкціонованих будівництв є Шевченківський район столиці.

Станом на січень 2018 року в Києві нараховується понад півсотні незаконних будівництв. Про це повідомляє видання Domik.ua, яке склало перелік таких будівництв із посиланням на дані електронного містобудівного кадастру КМДА.

Так, за даними кадастру, лідером за кількістю несанкціонованих будівництв є Шевченківський район столиці – тут їх нараховується 15. Другу і третю позиції рейтингу зайняли Дніпровський та Голосіївський райони – 9 і 8 відповідно.

Далі райони розташувалися на наступних позиціях: Подільський – 7, Дарницький – 6, Святошинський – 5, Солом’янський і Деснянський – по 4, Печерський – 3. В Оболонському районі Києва незаконне будівництво було зафіксовано лише одне. Усього ж спеціалісти видання нарахували в Києві 61 незаконне будівництво.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/kran.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/kran-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствоелектронний містобудівний кадастр,КМДА,незаконне будівництвоЛідером за кількістю несанкціонованих будівництв є Шевченківський район столиці. Станом на січень 2018 року в Києві нараховується понад півсотні незаконних будівництв. Про це повідомляє видання Domik.ua, яке склало перелік таких будівництв із посиланням на дані електронного містобудівного кадастру КМДА. Так, за даними кадастру, лідером за кількістю несанкціонованих будівництв є Шевченківський район...| Київської області та України | Kiev Time