Праворадикальна організація «Сокіл» планує блокувати концерт українського співака Віталія Козловського, запланований у Києві 21 травня. Згідно із заявою праворадикалів, це відповідь на виступ артиста на концерті у Москві 9 травня.

Про це повідомив учасник організації «Сокіл» Володимир Назаренко.

Козловський виступив у Москві 9 травня на сцені концерту до «Дня перемоги».

«Такий вчинок націоналісти ВГО «Сокіл» вважають неприпустимим та антидержавним, звертають увагу відповідні органи СБУ на цю ситуацію», — написав Назаренко.

Він зазначив, що у випадку допущення концерту, праворадикали «залишають за собою право» блокувати концерт Козловського. Захід запланований 21 травня о 20:00 в приміщенні Caribbean club.

Раніше повідомлялось, що львівський нічний клуб «Галерея лицарів» скасував виступ Віталія Козловського, запланований на 18 травня. Причиною став згаданий виступ Козловського у Москві.

“Громадське”https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/V-Kyyevi-planuyut-blokuvaty-kontsert-Kozlovskogo-cherez-vystup-u-Moskvi.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/V-Kyyevi-planuyut-blokuvaty-kontsert-Kozlovskogo-cherez-vystup-u-Moskvi-150x150.jpegKievTimeКиївПодіїСуспільствоВіталій Козловський,концерт,Праворадикальна організаціяПраворадикальна організація «Сокіл» планує блокувати концерт українського співака Віталія Козловського, запланований у Києві 21 травня. Згідно із заявою праворадикалів, це відповідь на виступ артиста на концерті у Москві 9 травня. Про це повідомив учасник організації «Сокіл» Володимир Назаренко. Козловський виступив у Москві 9 травня на сцені концерту до «Дня перемоги». «Такий вчинок...| Київської області та України | Kiev Time