Від нападів агресії 8-річного школяра страждали не тільки його однокласники, а навіть дорослі.

Через агресивну поведінку 8-річного другокласника Артура батьки його однолітків навіть відмовилися відпускати дітей до школи. Ситуація з невгамовним хлопцем зайшла настільки далеко, що соціальні працівники нарешті знайшли спосіб вилучити дитину у батька та відправити у реабілітаційний центр, повідомляє ТСН.

Нагадаємо, раніше ТСН публікував шокуючий матеріал про те, як хлопчик тероризує всіх в школі. Наприклад, вранці він “обирав собі жертву”, і наносив удари “обраному” навіть під час уроків. Коли вчителька або навіть мати одного з однокласників намагалися перешкоджати цьому, він відповідав на це ударами. Батьки розповіли, що їхні діти боялися ходити в школу через поведінку Артура, а поліція не реагувала на заяви. Батько і бабуся дитини стверджують, що він сам став жертвою цькування.

Если у родителей нет время на воспитание и развития ребенка, то следует еще в ранем возрасте обращаться в детский центр по подготовке к школе.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/Bezymyannyj-12.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/Bezymyannyj-12-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствоагресія,школаВід нападів агресії 8-річного школяра страждали не тільки його однокласники, а навіть дорослі. Через агресивну поведінку 8-річного другокласника Артура батьки його однолітків навіть відмовилися відпускати дітей до школи. Ситуація з невгамовним хлопцем зайшла настільки далеко, що соціальні працівники нарешті знайшли спосіб вилучити дитину у батька та відправити у реабілітаційний центр,...| Київської області та України | Kiev Time