Мотивом для вбивства першої жертви стала помста, ще двоє людей загинуло через те, що знали про зустріч убивці із жертвою.

У Києві затримано та оголошено підозру чоловікові, який в листопаді 2017 року скоїв три вбивства на території Дарницького району столиці.  Зараз 37-річному зловмиснику оголошено підозру, повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

“В ході досудового розслідування встановлено, що всі потерпілі були пов’язані між собою родинними та дружніми стосунками. Понівечені тіла двох чоловіків були знайдені в лісопарковій зоні на території масиву Осокорки, а тіло 63-річної жінки (матері одного з загиблих) – в квартирі по вул. Санаторній”, – йдеться у повідомленні.

За інформацією прокуратури, підозрюваним є 37-річний киянин, раніше неодноразово судимий за скоєння корисливих злочинів та умисне вбивство, який звільнився на початку 2017 року з місць позбавлення волі. Мотивом для вбивства першої жертви в листопаді 2017 року стали давні неприязні стосунки та бажання помсти. Ще двох людей з близького оточення вбитого підозрюваний позбавив життя, оскільки вони були обізнані про факт його зустрічі із загиблим.

Наразі затриманій особі повідомлено про підозру у вчинені злочинів. Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про затримання в Київській області кримінального авторитета, неодноразово судимого за навмисні вбивства.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/e3afe792c469990a69ffb82b09c08dab_XL.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/e3afe792c469990a69ffb82b09c08dab_XL-150x150.jpgYuliyaКиївКриміналполіція Києва,прокуратура КиєваМотивом для вбивства першої жертви стала помста, ще двоє людей загинуло через те, що знали про зустріч убивці із жертвою. У Києві затримано та оголошено підозру чоловікові, який в листопаді 2017 року скоїв три вбивства на території Дарницького району столиці.  Зараз 37-річному зловмиснику оголошено підозру, повідомляє прес-служба прокуратури Києва. 'В ході...| Київської області та України | Kiev Time