Яскраві спогади дитинства. Моя мама — найкраща в світі і найгарніша. Коли нікого не було вдома, ми з сестрою діставали з маминої шафи найкращі сукні, туфлі, блузи і хизувалися перед люстерком, невміло хитаючись на величезних підборах і посміхаючись нафарбованими маминою ж помадою губами.
Пройшли роки та еталон маминої жіночності і краси ми зберегли в собі.

Наші найсучасніші модні вподобання, відчуття стилю і жіночої привабливості… це, все одно, від мами.
І хоч зараз вона рідко виходить на підборах і не завжди користується косметикою, вона для нас найкраща жінка в світі!

Мамина посмішка найкраща! Впевнені та усміхнені долають самотність! Впевнена, усміхнена, найкраща!

Проте у моєї мами і усіх «дорослих» мам з’явиться набагато більше приводів для гарного макіяжу і впевненої посмішки. У теплі квітучі місяці року, травень і червень, на території кіносаду «Життєлюб» (м.Лівобережна) будуть проходити Дні краси з Корега.

Раз на два тижні, у суботу, бренд красивої і здорової посмішки, Корега, буде влаштовувати майстер-класи по догляду за зовнішністю для тих кому вже трішечки за 50. Ваші мами зможуть навчитися робити трендові зачіски і макіяж, а також відвідати лекцію стоматолога і дізнатися, як правильно піклуватися про свої зубні протези, щоб посмішка завжди була впевненою і здоровою.

Корега — відкрий у собі радість знову!

Влітку у липні та серпні, у рамках проекту SlowDating, самотні люди віком 50+ матимуть можливість знайти собі пару. Чудова нагода згадати молодість і повернути відчуття впевненості в собі та цікавість оточуючих. Для участі в SlowDating з Корега необхідно зареєструватися на сайті до 30 липня 2018 року

Отже, запросіть своїх мам-бабусь до кіносаду «Життєлюб» раз на два тижні, по суботах, протягом червня-липня і вони знову стануть впевненими, найкращими та усміхненими! Поверни смак до життя разом з Корега!

Номер роботи: CHUKR/CHPLD/0012/18, дата: травень 2018
Реєстрація проводиться до 30.07.2018 р.

г. Киев. Стоматология Позняки недорогоhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/korega2.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/korega2-150x150.jpgadminДніпровський районЗдоров'яКиївОсвітаПодіїРекламаСуспільствоЯскраві спогади дитинства. Моя мама — найкраща в світі і найгарніша. Коли нікого не було вдома, ми з сестрою діставали з маминої шафи найкращі сукні, туфлі, блузи і хизувалися перед люстерком, невміло хитаючись на величезних підборах і посміхаючись нафарбованими маминою ж помадою губами. Пройшли роки та еталон маминої жіночності і...| Київської області та України | Kiev Time