За словами посла в США Марі Йованович, волонтерам, які наступні два роки працюватимуть в Україні, надзвичайно пощастило.

Чергові 72 волонтери американського Корпусу миру сьогодні, 30 листопада,  прийняли присягу в посольстві США в Києві. Наступні два роки вони працюватимуть в різних населених пунктах по всій території України.  Про це повідомляє видання Front News International.

Як повідомила Надзвичайний і Повноважний посол США в Україні Марі Йованович, добровольці працюватимуть в громадських організаціях, проводитимуть роботу з молоддю та братимуть участь у проектах децентралізації.

“Сьогодні ми приводимо до присяги 72 нових волонтерів Корпусу миру. І, як ви знаєте, ми в цьому році святкуємо 25-річний ювілей Корпусу. І, до речі, корпус миру в України найбільший в світі. Я вам обіцяю, що ви не раз почуєте про те як вам пощастило побувати в Україні саме зараз. Ця країна проходить через неабиякі зміни. Деякі з вас працюватимуть з проектів децентралізації і це дуже важливо, а деякі працюватимуть в громадських організаціях. Багато з вас працюватимуть з молоддю і ви маєте їх надихнути”,– звернулася в промові до волонтерів Йованович.

Корпус миру (Peace Corps) – незалежне федеральне агентство уряду США. Добровольці організації надають допомогу людям в різних країнах світу.  Покликання Корпусу миру офіційно формулюється як зміцнення миру та дружби між народами світу.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/resize_0Rc2YIUNvbZnJ1heCLF5gPkBwH8oWqf7_980x590.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/resize_0Rc2YIUNvbZnJ1heCLF5gPkBwH8oWqf7_980x590-150x150.jpgYuliyaКиївПодіїСуспільствоКорпус миру,Марі Йованович,Посольство СШАЗа словами посла в США Марі Йованович, волонтерам, які наступні два роки працюватимуть в Україні, надзвичайно пощастило. Чергові 72 волонтери американського Корпусу миру сьогодні, 30 листопада,  прийняли присягу в посольстві США в Києві. Наступні два роки вони працюватимуть в різних населених пунктах по всій території України.  Про це повідомляє видання...| Київської області та України | Kiev Time