Зловмисників на моніторі системи відеоспостереження побачив працівник “Київавтодору”.

Проти ночі 14 грудня працівник підприємства “Київавтошляхміст” комунальної корпорації “Київавтодор” завадив крадіжці 400 кг кабелів. Про це повідомляється на сторінці “Київавтодору” в Facebook.

“Диспетчер КП “Київавтошляхміст”, помітивши на моніторі системи відеоспостереження підозрілих осіб з недвозначними намірами, негайно викликав на місце поліцію. Екіпаж поліції затримав вказаних осіб «на гарячому”, – йдеться у повідомленні.

Інцидент стався на Броварському проспекті поблизу Венеціанського острова. Як зазначається у повідомленні, це вже не перший випадок, коли працівники “Київавтодору” завдяки впровадженню сучасної системи відеоспостереження попереджують крадіжку майна. Зокрема, влітку таким чином було затримано крадіїв кольорового металу на Московському мосту.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/photo_2017-12-14_13-18-58-4.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/photo_2017-12-14_13-18-58-4-150x150.jpgYuliyaДеснянський районДніпровський районКиївКримінал"Київавтодор",крадіжка кабелівЗловмисників на моніторі системи відеоспостереження побачив працівник 'Київавтодору'. Проти ночі 14 грудня працівник підприємства 'Київавтошляхміст' комунальної корпорації 'Київавтодор' завадив крадіжці 400 кг кабелів. Про це повідомляється на сторінці 'Київавтодору' в Facebook. 'Диспетчер КП 'Київавтошляхміст', помітивши на моніторі системи відеоспостереження підозрілих осіб з недвозначними намірами, негайно викликав на місце поліцію. Екіпаж поліції затримав...| Київської області та України | Kiev Time