Повноцінно послуга запрацює з 1 січня 2018 року.

У Києві відкрився перший сервіс короткострокової оренди автомобілів  Getmancar, який поки що працює в тестовому режимі. Очікується, що повноцінно користатися послугою кияни та жителі передмість столиці зможуть користуватися вже з 1 січня 2018 року. Про це повідомляє видання Національний Промисловий Портал.

Автопарк підприємства нараховує понад 100 автомобілів Ravon R2 (мікроліражний міський автомобіль базі Chevrolet Spark), проте невдовзі його планують збільшити до 300 автомобілів.

Послугами сервісу можна користуватися після завантаження на смартфон відповідного мобільного додатку та перевірки надісланих даних. З мобільного додатку здійснюватиметься і сплата за оренду автомобіля. Вимог до клієнта три – громадянство України (або документи, які посвідчують дозвіл на тимчасове проживання на території України), вік від 25-и років та водійський стаж у 5 років.

Вартість поїздки різниться в залежності від тарифу, яких в Getmancar три: щохвилинний, погодинної та подобовий. У похвилинному вартість оренди становить 5,99 грн/хвилина. Крім того, при перевищенні ліміту пробігу в 50 км за поїздку, додатково оплачується 4,29 грн за кожен км пробігу. Плата за послугу “Очікування” становить 0,99 грн/хвилина.

У погодинному тарифі вартість оренди становить 59 грн/год, оплата пробігу – 4,99 грн/км, а плата за утримання авто становить ті ж 59 грн/год, що й оренда. У добовому тарифі в рамках ліміту пробігу в 100 км оплачується тільки вартість оренди, яка становить 999 грн/добу. Після перевищення ліміту за кожен км колії додатково стягується 5,99 грн/км. Оплата за оренду списується з прикріпленою в додатку банківської карти.

Після завершення використання послуги орендар може залишити автомобіль в будь-якому місці в межах зони роботи сервісу. Крім того сервіс надає можливість будь-якому бажаючому придбати Ravon R2 і віддати його в користування Getmancar. У компанії обіцяють повну окупність за 3 роки.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/s-696x392.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/s-696x392-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствоGetmancar,оренда автомобілівПовноцінно послуга запрацює з 1 січня 2018 року. У Києві відкрився перший сервіс короткострокової оренди автомобілів  Getmancar, який поки що працює в тестовому режимі. Очікується, що повноцінно користатися послугою кияни та жителі передмість столиці зможуть користуватися вже з 1 січня 2018 року. Про це повідомляє видання Національний Промисловий Портал. Автопарк підприємства...| Київської області та України | Kiev Time