“Працівник” нелегального обміннику взяв у киянина гроші, але не повернув їх у гривневому еквіваленті, а втік. У поліції підозрюють, що через вікно.

У Голосіївському районі Києва невідомий вкрав у чоловіка $50 тис., коли він намагався обміняти валюту в нелегальному обміннику. Подія сталася вчора, 30 листопада, на вулиці Володимирській, повідомляє поліція Києва.

Чоловік прийшов до обмінного пункту для того, щоб обміняти на гривні 50 тисяч долларів. “Співробітник” гроші у нього взяв, але замість того, щоб обміняти їх на гривні, зник. Швидше за все, він вийшов із приміщення через вікно. Як пізніше встановила поліція, обмінник діяв нелегально.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 190 ККУ – шахрайство.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Києві серед білого дня у чоловіка видерли сумку зі $100 тисячами.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/groshi_gryvnia_kurs_valiut.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/groshi_gryvnia_kurs_valiut-150x150.jpgYuliyaГолосіївський районКиївКриміналнелегальний обмінник,поліція Києва'Працівник' нелегального обміннику взяв у киянина гроші, але не повернув їх у гривневому еквіваленті, а втік. У поліції підозрюють, що через вікно. У Голосіївському районі Києва невідомий вкрав у чоловіка $50 тис., коли він намагався обміняти валюту в нелегальному обміннику. Подія сталася вчора, 30 листопада, на вулиці Володимирській, повідомляє поліція Києва. Чоловік...| Київської області та України | Kiev Time