Ср. Тра 29th, 2024

В столиці продовжують будувати метро на Троєщину

На Подільському мостовому переході тривають роботи з улаштування конструкцій тунелів метрополітену мілкого закладання на перегоні між станціями “Затока Десенка” та “Райдужна” на території Русанівських садів.

“Уже влаштовано тимчасові насипи під будівництво тунелю під залізницею, триває влаштування залізобетонних паль тунелю”, – повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник у Facebook.

Він підкреслив, що це один із важливих для міста інфраструктурних об’єктів, де тривають активні роботи.

Нині тут будують ділянку дороги від вул. Петра Вершигори до розворотного кільця трамвая (у напрямку до вул. Оноре де Бальзака).

“Наразі здійснюються такі роботи: виправлення профілю колій трамвая, мощення міжколійного простору залізобетонними плитами, влаштування конструкцій дорожнього одягу вздовж трамвайних колій і будівництво підпірних стін”, – розповів перший заступник голови КМДА.

Наступним етапом стане винесення інженерних мереж залізниці, розбирання колій і залізничної платформи та влаштування паль тунелю в межах земляного насипу.

З’єднання Подільського мостового переходу з вулицею Оноре де Бальзака та запуск приватного транспорту цією ділянкою дороги дозволить зменшити навантаження на Північний міст і трафік транспорту з/на Троєщину.

Фото: Facebook.Related Post