Пт. Лип 19th, 2024

Весь громадський транспорт Києва обладнають безкоштовним Wi-Fi

Безкоштовно користуватися Wi-Fi можна в будь-якому автобусі, тролейбусі та трамваї, де в салоні є спеціальна наліпка та інструкція.

Обладнання транспорту Wi-Fi розпочалося наприкінці вересня цього року, повністю обладнають столичні автобуси, тролейбуси та трамваї в січні 2018-го. Зараз же доступ до мережі Інтернет є в трамваях, приписаних до Депо ім.Шевченка та Подільського депо, автобусах Автобусного парку №5.  Про це КП “Київпастранс” повідомив на своїй сторінці в Facebook.

“Ми прагнемо постійно підвищувати якість надання послуг та бути на часі. Безкоштовний доступ до мережі Wi-Fi в усьому наземному громадському транспорті дасть змогу нашим пасажирам не лише користуватися соціальними мережами або переглядати новини, але й більш ефективно планувати свої поїздки”, – розповів генеральний директор КП “Київпастранс” Дмитро Левченко.

Користуватися Wi-Fi можна в будь-якому автобусі, тролейбусі та трамваї, де в салоні є спеціальна наліпка та інструкція. Для того, аби підключитися до мережі Інтернет, потрібно лише відкрити браузер та перейти на сайт ewifi.com.ua.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на станції Київського метрополітену “Золоті ворота” обладнали пункт підзарядки мобільних телефонів.Related Post