В “ЦУМ” випадково спрацювала пожежна сигналізація.

У столичному Центральному універмазі відвідувачів евакуювали через повідомлення про пожежу. Адміністрація закладу по гучномовцю оголосила про пожежу в приміщенні і попросила всіх відвідувачів покинути будівлю.

Пізніше з’ясувалося, що пожежі не було – в “ЦУМ” випадково спрацювала пожежна сигналізація, після чого було озвучено автоматичне оголошення про евакуацію. Про це агентству “Інтерфакс-Україна” повідомила керівниця прес-служби ГУ Держслужби України з НС в Києві Світлана Водолага.

“Ми зв’язалися з адміністрацією ЦУМу. Вони нам повідомили, що відбулося помилкове спрацьовування пожежної сигналізації”, – сказала вона в коментарі агентству.

Нагадаємо, днями в Оболонському районі Києва згоріло одразу три автомобілі.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/260408.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/260408-150x150.jpgYuliyaКиївПодіїГУ ДСНС,київський ЦУМ,пожежаВ 'ЦУМ' випадково спрацювала пожежна сигналізація. У столичному Центральному універмазі відвідувачів евакуювали через повідомлення про пожежу. Адміністрація закладу по гучномовцю оголосила про пожежу в приміщенні і попросила всіх відвідувачів покинути будівлю. Пізніше з'ясувалося, що пожежі не було - в 'ЦУМ' випадково спрацювала пожежна сигналізація, після чого було озвучено автоматичне оголошення про евакуацію....| Київської області та України | Kiev Time