Ср. Тра 22nd, 2024

Волонтер з обмеженими можливостями повідомив про шахраїв, які використовують його для власного збагачення та піару

Антон Дубишин

Я довго вагався, але все ж таки хочу розповісти всім, як мене хотіли використати фінансово, – повідомив на своїй сторінці у соцмережі facebook Антон Дубишин:

“Влітку 2017 я познайомився з чоловіком на ім’я Юрій Василець ( https://www.facebook.com/profile.php?id=100010086513524 ).

В подальшому він познайомив мене зі своєю “командою” – Максим Ковеня ( https://www.facebook.com/profile.php?id=100003467067565 ), Володимир Стріла ( https://www.facebook.com/profile.php?id=100012855960346 ) та Олексій Семібратов ( https://www.facebook.com/profile.php?id=100005057644667 ).

Також Юрій розповів, що мріє створити Місто Професій Для Особливих Людей, де особлива молодь зможе сама на себе працювати і запропонував мені йому допомогти в цьому. Ідея видалася цікавою і я погодився допомагати цьому проекту чим зможу. На початку потрібно було зняти соціальний ролик ( https://youtu.be/6FPQFBivpyA ) в якому розповідається сама ідея створення “Міста”. В цьому плані допомогли мої знайомі. Потім ми їздили на різні заходи, де демонстрували це відео та розповідали про ідею.
Потім почалися “цікавинки”. Юрій почав багатьом розповідати, що це мій проект та я їм керую. Але насправді ніякого відношення і ідей я до нього не маю. Потім я звернув увагу, що Юрій у громадських діячів та депутатів просить тільки грошову допомогу для проекту, хоча перед цим ми домовилися, що будемо приймати різноманітну помічь. Коли в мене з’явилася ГО – він почав вказувати її з іншими ГО і БФ в своїх текстах про заходи, де я з мамою навіть не приймав участі. Був ще один момент, коли мені запропонували приїхати на концерт відомого скрипаля та попросити фінансів для проекту у заможних глядачів. Звісно ж, я не погодився на це “фінансове доїня”.
Крапкою в нашому спілкуванні став випадок, коли до мене додому приїхав Олексій Семібратов (один з помічників Юриної “команди”) і спитав: з ким я буду “співпрацювати” – з ними чи іншими людьми? Така “пропозиція” нагадує мафію 90-х: під ким ти будеш? Після цієї розмови у мами піднявся тиск і почалися проблеми з рукою.

Зателефонувавши Юрію (є телефонний запис розмови), ми хотіли дізнатися, що це таке було? Він відповів, що ми не так зрозуміли Олексія і сам все владнає. Далі мене ця “чоловіча команда” видалила з Фейсбуку, бо (як я гадаю) не прийняв їхню “пропозицію”.

Крім цих випадків було ще безліч моментів, але все ж таки добре, що я більше не з ними. Єдине, що мене турбує це те, що Юрій і його хлопці продовжують використовувати ролик про проект з моїм обличчям. Я просив їх, щоб вони мене обрізали, але так цього й не зробили. Ще раз хочу всім сказати, що ніякого відношення до “Міста професій для особливих людей” я не маю. Це НЕ МІЙ проект!”

Антон Дубишин
На фото: волонтер Антон ДубишинRelated Post