Як пояснюють в патрульній поліції, роми приїхали до столиці на гробки, щоб нагребти повні мішки цукерок…

Роми на київському вокзалі грабують людей. Про це повідомляє журналіст Богдан Буткевич на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.
За його словами, роми буквально заполонили Київ в останні кілька тижнів. До столиці їх приїхало як мінімум кілька сотень. Буткевич заявляє, що в першу чергу роми зайняли центральний залізничний вокзал. На його думку, ведуть себе роми дуже нахабно, пристають до людей і грабують, сплять прямо в залах очікування і в коридорах.
Крім того, роми промишляють не лише на столичному вокзалі. «Якщо ви думаєте, що наші прекрасні роми тусуються тільки на вокзалі, ви дуже помиляєтеся. Звідти вони роз’їжджаються на промисел в усі точки Києва. Буквально і тільки за сьогодні бачив величезні компанії на Хрещатику, на Дарницькій площі, на метро «Університет», на Севастопольській площі», – пише Буткевич.

Він додав, що поліція при цьому не діє, а самі громадяни не звертаються із заявами про пограбування.

В патрульній поліції столиці пояснили, що роми приїхали до Києва на гробки, щоб нагребти повні мішки цукерок, і громадяни не зверталися до правоохоронців із заявами на ромів. Ніякого підвищення кількості крадіжок на вокзалі не зафіксовано.

Роман Буткевич, коментуючи повідомлення поліції, написав, що роми тероризували цілий місто більше тижня. «Розумієте, в чому проблема – виходить, що вони зробили, що хотіли, і спокійно їдуть. Я не пропоную когось чіпати без приводу, але факт є факт – ця народність, на жаль, веде в масі своїй асоціальний спосіб життя. Це дуже сумно, це потрібно міняти далеко не каральними методами, і це вже зовсім поліція повинна вирішувати. І, тим не менш, ми маємо факт, що більше тижня організовані групи цих людей тероризували ціле місто», – написав Буткевич.


https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/18204949_31.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/18204949_31-150x150.jpgKiev_TimeКиївСуспільствовокзал,скопление,цыганеЯк пояснюють в патрульній поліції, роми приїхали до столиці на гробки, щоб нагребти повні мішки цукерок... Роми на київському вокзалі грабують людей. Про це повідомляє журналіст Богдан Буткевич на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України. За його словами, роми буквально заполонили Київ в останні кілька тижнів. До столиці їх приїхало...| Київської області та України | Kiev Time